Engji është tani një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës popullore.

Engjëllusha Salihu u bë fillimisht e njohur si vajza e këngëtares shumë të njohur, Shyhrete Behlulit, dhe tani famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare shumë e suksesshme.

Para pak ditësh në shtëpinë e Shyhretes kishte festë të madhe për lindjen e nipit.

E sot, Engji ka postuar një foto me vajzën e Njomzës, dhe që po duken njëra më e bukur se tjetra,shkruan Orainfo.