Vajza e Shyhrete Behlulit, njashtu edhe këngëtare e njohur në estradën shqiptare, Engjëllushe Salihu po bën bujë me postimet e saja në Instagram.

Ajo ka qenë shumë aktive në mbrëmjet muzikore e po ashtu ka kushtuar një vëmendje të madhe veshjes dhe grimit të saj.

Por në postimin e fundit të saj ajo është paraqitur në krahët e këngëtarit të njohur Sabri Fejzullahu.

Ndoshta pritet edhe ndonjë bashkëpunim nga dyshja në fjalë por kjo pritet të shihet në ditët në vazhdim, përcjell ORAinfo.