Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu është duke u relaksuar që në mëngjes në një pishinë, shkruan lajmi.net.

Ai ka postuar një video në InstaStory teksa ju thotë ‘mirmëngjes’ dhe sjell pamje të bukur nga vendi ku po gjendet.

Vitin që lamë pas, Ermali ka qenë mjaft i angazhuar në projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore i cili admirohet mjaft shumë nga publiku.

Fejzullahu vitin e mbylli me një baladë të titulluar “Zanati i vjetër”. /Lajmi.net/