Ermal Mamaqin të tillë se kishim parë.

Komediani dhe moderatori Ermal Mamaqi sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Kjo për faktin se bashkëshortja e tij Ami e ka ditëlindjen dhe ai ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar.

“Ainshtaini ka thënë : “1orë me një grua të bukur është baraz me 1min” Jam i bekuar nga ty për këto 113,880 min që kemi kaluar së bashku.Gëzuar ditëlindjen.❤”, ishin fjalët e tij pranë postimit të një fotografie me Amin./Lajmi.net/