Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e goditur me thikë vëllain e tij.
Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Loading...