Fero dhe Arbenita vijnë në fotografinë e parë së bashku.

Po përflitet tash e sa kohë se Fero është në lidhje me modelen shqiptare në Angli, Arbenita Ismajli.

Megjithëse dyshja asnjëherë nuk e kanë konfirmuar këtë, ata për herë të parë kanë postuar një foto ku shihen bashkë, shkruan Gazeta Express.

Është Arbenita ajo e cila ka publikuar foton, ndërsa në përshkrim ka shkruar: “Me shokun”.

Ky përshkrim vjen pasi që ata kanë insistuar se janë vetëm miq, sidomos Fero në intervistën e tij për Sevenbizz.
Por, fotoja tregon diçka tjetër./Gazeta Express/