Historiani Arben Lalla ka publikuar foton e kolonelit të Forcave Speciale greke të Igumenicës, Anestis Katsis, i cili sipas tij ndodhet aktualisht në Bularat.

Sipas Llallës ai ka hedhur një foto nga Bularati me flamurin grek dhe udhëheq turmën me thirrjet anti-shqiptare.

Dyshohet se ai është i shoqëruar edhe nga pjestarë të tjerë të togës së tij, të cilët janë pa uniformë, ndërkohë që bëjnë thirrje anti-shqiptare.

Për më tepër, ndiqni fotot e publikuara prej tij në galerinë e mësipërme