Një incident disi i papritur, i këndshëm dhe seksi i ka ndodhur dje basketbollistes italiane Valentina Vignali, e cila aktualisht ndodhet për pushime në Maldive.

Teksa zhytej në det me një mini­kamera në dorë, basketbollistja seksi ka humbur një pjesë të kostumit të banjos, ndërkohë që vazhdonte të filmonte me kamera.

Për të duket se ky incident nuk ka patur shumë rëndësi, teksa e ka postuar videon edhe në faqen e saj zyrtare në “Instagram”, për kënaqësinë e fansave të saj.

Valentina Vignali, 25 vjeçe dhe 183 metra e gjatë, luan me ekipin e Lazio Pallacanestro, por është edhe tifoze e çmendur e Lakers.

seksiiiivaliiivaliiiiiiii

 

Loading...