6 C
Skopje
Friday, February 15, 2019
Home Lajme Kosovë-Shqipëri FOTO EKSKLUZIVE/ Rama dhe Meta pozojnë me kamerierët pas darkës së 21...

FOTO EKSKLUZIVE/ Rama dhe Meta pozojnë me kamerierët pas darkës së 21 Janarit

Pasi kanë konsumuar një darkë 4 orëshe, mbrëmjen e djeshme, një ditë para 21 janarit, kamerierit dhe punonjësit e restorantit në pronësi  të Irfan Hysenbelliut nuk e kanë lënë rastin pa e bërë një foto me Edi Ramën dhe Ilir Metën, së bashku.

Fotoja e ardhur në redaksinë e SYRI.net, tregon momentet e fundit të darkës së Metës e Ramës të cilët duke dalë kanë bërë edhe foton me kamerierët e stafin e lokalit, që do të mbesë gjatë në mendjen e tyre.

meta-rama

Loading...