Sapo ka publikuar këngën e saj më të re, e cila po kalon çdo pritshmëri, por si duket Enca ende pa i shijuar sukseset ‘Derqit” i është përveshur projektit të radhës.

Kënga do të vijë në bashkëpunim me Noizyn dhe ky do të jetë bashkëpunimi i dytë mes tyre pas këngës “Ata nuk e din”.

Këtë e ka treguar vetë Enca përmes një postimi snapchat.fdfdfdf-1460495287-593627_1460533989-2502087

Loading...