‘Bukuri kushton’, kjo vlen edhe për format e Shkëndije Mujajt, e cila përmes një postimi në Instagram tregon se çfarë dhimbjesh kalon për të pasur të pasme sa më seksi. E njohur për fotot “belfie”, për pozat e saj provokuese dhe deklaratat shokuese, Shkëndije di se çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes.

shkendije-muajj_1460290824-7359418 (1)