Janë publikuar disa foto nga rezidenca milionëshe e çiftit David dhe Victoria Beckham.
David dhe Victoria Beckham janë njëri ndër çiftet më të dashura për publikun dhe jeta e tyre private gjithmonë ka qenë në fokusin e mediave e publikut.

E në interesin e tyre ka qenë gjithmonë ta dinë se sa kushton rezidenca e tyre moderne. Mediat e huaja së fundmi i kanë publikaur disa fotografi brenda shtëpisë super luksoze të çiftit kështu duke treguar edhe se ajo kap shifrën e 31.5 milion dollarëve.

Në vazhdim ju sjellim disa foto të realizuara nga kënde të ndryshme të shtëpisë së çiftit të famshëm.