Zbardhen fytyra e personave që ishin veshur si xhihadistë ditën e sotme dhe që sipas policisë ishin duke regjistruar një videoklip, por që nuk kishin marrë leje. Fytyrat e tyre i ka zbardhur këngëtarja Ronela Hajati, me anë të një fotoje të bërë publike në Instagramin e saj, duke lënë edhe një mesazh.

“ronelahajatiofficialNë u veshçin ata tipat si aladini dhe ali baba…nuk di…relax people! Is just a video! Make love not war!”, shkruan Ronela Hajati në Instagramin e saj.

ronela hajati