Reperi nga Presheva, Gold AG ka hedhur një imazh në Instagram gjersa shfaqet pranë kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj dhe menaxherit të tij, shkruan lajmi.net.

“Jena bisha jena njisha 🔥”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Goldi ka treguar shpesh herë se ka një respekt të veçantë për familjen Haradinaj, nga e cila ka marrë edhe mirënjohje.

Vlen të ceket, se reperi shqiptar numëron shumë këngë patriotike në repertoarin e tij, ndërsa me prurje të reja nuk do të mungojë as edhe këtë vit. /Lajmi.net/

Loading...