Dafina Zeqiri, është njëra ndër këngëtaret që vjen gjithmonë me foto provokative dhe me stile të ndryshme.

Ajo është shumë aktive në skenën muzikore dhe pëlqehet mjaft shumë nga publiku, shkruan Kosovarja.

Zeqiri po vazhdon të marr vëmendjen me pamjen e saj, në publikimin e fundit që ka bërë në rrjetin social Instagram ajo duket me një grim krejtësisht ndryshe prej herave të tjera./Kosovarja/