Dashi

Dite goxha premtuese do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kaloni çaste fantastike me atë qe keni ne krah dhe marrëdhënia mes jush do jete fantastike. Beqaret do kenë takime te pafundme dhe ne fund te ditës do marrin edhe disa vendime. Financat do përmirësohen tej mase fale disa hapave te rëndësishëm qe do hidhni.

Demi

Dite e veçante do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo gjë do jete fantastike ne jetën sentimentale dhe ndjenjat do i shprehni si kurrë me pare. Beqaret do jene gati te bëjnë çdo lloj çmendurie vetëm qe te mos qëndrojnë me te vetmuar. Gjendja e financave do varet nga mënyra sesi ju do i menaxhoni te ardhurat. Tregohuni te matur dhe nuk do keni probleme.

Binjaket

Dite shume komplekse do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne pjesën me te madhe te kohës nuk do merreni dot vesh me partnerin dhe mosmarrëveshjet nuk do kenë te mbaruar. Beqaret do jene te pavendosur për atë qe duan te bëjnë edhe pse rastet do jene te shkëlqyera. Buxhetin duhet ta keni gjithë kohës nen kontroll qe te mos keni vështirësi.

Gaforrja

Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë vështirësi te njëpasnjëshme sot. Asnjeri nga partnerët nuk do hape rruge dhe me kokëfortësi do kërkojnë te dale e tyrja. Po vazhduat me këtë sjellje do shkatërroni gjithçka qe keni ndërtuar. Beqaret do tërhiqen tej mase nga dikush dhe do bëjnë te pamundurën qe ta tërheqin pas vetes. Ne planin financiar mos ndërmerrni rreziqe.

Luani

Do keni mundësi te flisni me lirisht me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe do i sqaroni te gjitha problemet qe keni pasur me herët. Pasditja dhe mbrëmja do jete me e bukur. Beqaret duhet te mendohen disa here para se te hedhin hapa te mëdha sepse mund te keni probleme me pas. Buxheti nuk do jete aspak i mire. Do keni humbje te mëdha parash dhe nuk do kryeni dot as shpenzimet me te nevojshme.

Virgjeresha

Harmonia do mbizotërojë ne çdo moment sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do keni një komunikim fantastik me partnerin dhe do mund te filloni ta programoni edhe te ardhmen. Beqaret do kenë një dite intensive dhe te mbushur me njohje te reja. Shfrytëzojeni secilën. Buxheti nuk do jete i mire kështu qe mos shpenzoni pa u menduar me pare.

Peshorja

Dite jo e mire do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni debate te njëpasnjëshme me partnerin tuaj dhe mund ta prekni atë ne pikat e dobëta. Beqaret do dine si ta joshin dike dhe me shume gjase do i japin fund beqarisë. Buxheti nuk do jete i keq, por nuk tregoheni te organizuar dhe nëse shpenzoni shuma te konsiderueshme mund te keni tronditje.

Akrepi

Do jeni me te disponueshem ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe do pranoni te bëni edhe ndonjë sakrifice vetëm qe gjerat mes jush te jene si duhet. Edhe beqaret do jene me fat ne dashuri dhe jeta do ju ndryshoje njëherë e mire. Fatmirësisht, ne planin financiar, yjet do ndikojnë pozitivisht dhe do ju ndihmojnë te përmirësoni shpejt gjendjen.

Shigjetari

Ata qe janë ne një lidhje ka rrezik te tregohen me ëndërrimtare sesa duhet dhe realiteti do ju duket zhgënjyes. Rikthehuni me këmbë ne toke para se te jete vone. Beqaret adoleshente do jene me fat ne dashuri, ndërsa te tjerëve do ju duhet edhe disa kohe te presin. Gjendja financiare do ketë goxha përmirësime dhe e gjithë kjo nga masat qe keni marre dhe nga strategjia qe po ndiqni.

Bricjapi

Sot do jeni mjaft tolerante me partnerin tuaj dhe do arrini t’i zgjidhni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur. Edhe ai do jete me i qete dhe do i shohë gjerat me një sy ndryshe. Beqaret do afrohen me tepër me një person qe kane kohe qe e pëlqejnë dhe do fillojnë me te një lidhje afatgjate. Financat nuk do jene te këqija, por as shume te mira. Kujdes me lojërat e fatit.

Ujori

Priten surpriza te njëpasnjëshme gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni gjithë kohës për mrekulli pranë atij qe dashuroni. Edhe beqaret do jene me fat dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe kane pëlqyer tashme prej goxha kohesh. Ne planin financiar duhet t’i Beni me kujdes llogarite sepse ne te kundërt do keni probleme akoma me te mëdha.

Peshqit

Do Ben mire te mos luani me zjarrin sot juve qe jeni ne një lidhje sepse ka rrezik te digjeni keq. Mos e prekni partnerin atje ku i dhemb me shume. Beqaret nuk duhet te lodhen fare për te kërkuar princin e tyre te kaltër, pasi çdo gjë do ndodhe si me magji. Ne planin financiar nuk duhet te ndërmerrni rreziqe për ta stabilizuar situatën sepse po gabuat do keni probleme me serioze.