Sermb Gjergjit, kandidatit për president të Kosovës i është djegur vetura.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Gjergji në një postim në Facebook, ku edhe ka postuar videon e gjendjes së veturës së tij, përkatësisht veturën në flakë.

Ai shkruan:

Miq te dashur, mbreme me eshte kalle kerri. Eshte po ai kerri qe e keni pare ne media. Per informimin tuaj: E gjithe Familja kemi shpetuar, edhe pse rrezik i madh. €24000 dolen doresh, por jam dhe e bleje tjetrin. Policia po i zhvillon hetimet per rastin dhe faktoret e zjarrit. Gezuar dhe ju prifte mbare

Loading...