Reperi nga Tetova dikur nuk i ka pasur mirë raportet me vëllezërit Aliu, ndërsa sot e dëgjon këngën e re të njërit pre tyre, shkruan lajmi.net.

Faqja ‘Hip Hop Shqip’ e kanë publikuar një video të cilën e kanë marrë nga llogaria e tij në Snap dhe S4MM shfaqet duke e dëgjuar këngën ‘Sillet’ nga Getinjo.

Reperi S4MM para disa vitesh nuk i ka pasur edhe aq të mira marrëdhëniet me dy vëllezërit, Mozzik e Getinjo por duket se gjithçka ka lënë prapa vetes dhe tashmë nuk ka inate me ta.

Kështu të faktën tregon video të cilën ua sjellim në vazhdim por për ta kuptuar saktësisht se si qëndrojnë raportet e tyre sot, reperi tetovar ka folur në emisionin ‘Mirage’ aty ku edhe ka sqaruar gjithçka./Lajmi.net/

Loading...