Këto janë fotot e para të këngëtarit Flori Mumajesi, pasi u goditur me një send të fortë në kokë nga këngëtari tjetër, Stine.

Siç duket edhe në pamjet e para pas sherrit në Këngën Magjike, Flori është shfaqur i gjakosur dhe më pas ka shkuar në spital për tu mjekuar.

Policia ka shpallur në kërkim këngëtarin Nesti Duka i njohur si Stine.

Fotot janë publikuar nga News24.

flori-2