‘Shoqe Bitch” titullohet bashkëpunimi më i ri i Xhesika Ndoj dhe Donjeta Kosumi e cila njihet si Kallashi.

Xhirimet e këtij klipi tashmë kanë nisur dhe disa nga imazhet e tyre shkëputura gjatë xhirimit të klipit Xhesika i ka ndarë në profilin e saj në Instagram.