Rita Ora është duke kaluar kohë në Japoni bashkë me prindërit Besnikun dhe Verën.

Artistja shqiptare, sot dot mbajë edhe koncert po në këtë vend.

Bukuroshja, ka ndarë disa imazhe në llogarinë e saj ‘Instagram‘.

E veshur me të kuqe ajo po duket tejet bukur dhe tërheqëse.

Shikojeni fotot:

Ndryshe, Rita ka vënë edhe makijazh si dhe një palë syze në sy.

Flokët e saj bionde ajo i ka lëshuar, mbathur kishte puma me ngjyrë të bardhë.

Para kamerës ajo ka marrë disa poza joshëse.Rita, tashmë do fillojë turneun e koncerteve të albumit ‘Phoenix‘./GazetaBlic/