6 C
Skopje
Friday, February 15, 2019
Home Lajme Kosovë-Shqipëri Katër jetim me nënën e tyre u bënë me banesë të re...

Katër jetim me nënën e tyre u bënë me banesë të re (Foto)

Ketij gezimi ju bashkua policia e Gjilanit dhe mesuesja e femijeve

Kur gezohet jetimi gezohet edhe Zoti, u gezuam edhe ne dhe mbi te gjitha ju kthye buzeqeshja 4 femijeve jetim dhe nenes se tyre

Detajet tjera me gjithe video do te behen publike diteve ne vazhdim

Bamires u gezofshi gjithemone dhe Zoti kurr mos ju humbte

Loading...