Ndryshe nga sa ishim mësuar ta njihnim më parë, ajo ka treguar nga vetja anën e saj më sensuale.
Në postimet e fundit Elhaida Dani, një nga zërat më të mirë në vend, ka eksperimentuar pafund me pamjen e saj. Nuk ka kursyer gjithashtu dhe pozat sensuale.

U tha se pësoi ndryshim drastik por jo. Ishte një manipulim i vogël por i bukur. Bëhet fjalë për Elhaida Danin dhe lojën e saj të fundit.

Herë bjonde e herë brune…Gjithashtu ajo është shfaqur me folkë të prera shkurt dhe më pas me flokë të gjata. Por nuk dihet se cili është modeli i saj në të vërtetë.

elhaida