Ata ende nuk janë bërë prindër, por këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij shtatzënë, Andrra, tashmë po ia bëjnë gati vendin në shtëpi bebes së tyre.

Andrra së fundi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një fotografi të dhomës që çifti synon t’i krijojë fëmijës së tyre të parë, që do të vijë në jetë së shpejti, shkruan Gazeta Express.