Atalanta sonte shënoi fitore të madhe kundër Juventusit me rezultat 3-0 dhe për 90 minuta në këtë ndeshje u paraqiten edhe dy shqiptarët që luajnë për këtë skuadër, Berat Gjimshiti dhe Etrit Berisha

Atalanta ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë pasi që sonte mposhti Juventusin me rezultat 3-0.

Ishte një ndeshje e mirë e skuadrës nga Bergamo, në të cilën titullar ishin edhe Etrit Berisha dhe Berat Gjimshiti.

 

Loading...