Pasi që sot shënohet Dita Ndërkombëtare e Gruas, 8 Marsi, në këtë ditë nuk mungoi urimi i Ariana Fejzullahut, shkruan “Kosovarja”.

Përmes një imazhi që ka hedhur në rrjetin social Instagram, Ariana i uron dy princeshat e saj në mënyrën më të mirë.

“Ju uroj nga zemra gezuar 8 marsin ditën ndërkombëtare të gruas”, janë fjalët e saj drejtuar nënës dhe vjehrrës së saj. /Kosovarja/