Prezantuesja Luana Vjollca është në kërkim të princit të saj të kaltër. Ajo është filmuar në aksion në prapaskenat e emisionit “E diel” dhe video menjëherë ka përfunduar në rrjetet sociale.Në të shfaqet prezantuesja bukuroshe, e veshur me një fustan të kuq, që duket se i krijon ndjesinë e princeshës, që është në kërkim të princit të saj. Dhe pikërisht këtë ka bërë edhe Luana, e cila ka vrapuar në prapaskenë, duke thënë “ku është princi?”. Në fond dëgjohet dikush që i thotë me shaka për veten e tij: “E ke mbrapa…”. / SYRI.net /

Luana Vjollca