Era Istrefi përmes një komenti në postimin e Duas në Instagram, uroi këngëtaren për arritjen, shkruan lajmi.net.

“Urimeeee”, ka shkruar Era mbi postimin e Duas, duke ia lënë edhe disa figura të zemrave.

Kujtojmë që Dua Lipa ka fituar dy çmime në “Grammy Awards” atë për “Artisten më të mirë të re” dhe “Kënga më e mirë në zhanrin dance”.

Njëherësh, këngëtarja bëhet shqiptarja e parë që fiton çmim në këtë event, madje dy të tilla. /Lajmi.net/

Loading...