Kёngёtarja e cila dje lansoi kёngёn e saj mё tё re tё titulluar ‘Dreq’ sё fundmi ka publikuar njё video nё llogarinё e saj Instagram.

Enca nё video shfaqё motrёn e saj e cila e ka emrin Uindi, tё cilёs ia uron ditёlindjen.

Edhe ajo duket seksi dhe shumё e bukur por edhe ngjasojnё vёrtetё shumё mes vete.

Pёr mё shumё vlerёsojeni edhe ju!

https://www.instagram.com/p/BD-wfkuEv_l/?taken-by=encahaxhia

Loading...