Këngëtari dhe kompozitori Korab Shaqiri ka vendosur që këtë vit për ditën e Shën Valentinit, të sjellë këngën e re ‘Zemra e saj’.

Korabi ka thënë se kjo këngë i kushtohet ‘femrës më të bukur në botë’, shkruan Gazeta Express.

Kënga do të publikohet pikërisht më 14 shkurt, ndërsa pritet të jetë një këngë në të cilën çiftet e dashuruar do të gjejnë veten./Gazeta Express

 

Loading...