Engjëllusha Salihu është këngëtarja më aktive e muzikës popullore.

Ndonëse u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, ajo famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare shumë e suksesshme.

Ndonëse është shumë e angazhuar në mbrëmje e në koncerte, Engji është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një foto sot ku shfaqet e veshur me një jakne të trash, ndërsa vëmendjen e tërheqin syzet e saj të cilat ajo i ka vë, ndonëse sot moti është i vranët dhe pa diell. /ORAinfo/