Modelja Aurela Hoxha është mjaft komentuar për format e saj fizike.Aurela shfaqet gjithmonë në formë të mirë fizike duke treguar kështu se di të kujdeset mjaft mirë për linjat e saj.

Në videon e fundit që ajo ka postuar, shfaqet së bashku më shoqen e saj, modelen Dorina Gegiçi që ia mat me duar dhe ku duket qartë që e ka shumë të hollë.

SHPËRNDAJE NË: