Ajo është gjithnjë në qendër të deklaratave mediatike për deklaratat e saj dhe jo vetëm.

Por mesa duket këtë herë Bleona është komentuar për këpucët e saj “pink”. Në fakt gjatë spektaklit “Your Face Sounds Familiar” Qereti ka veshur dy herë radhazi të njëjtat këpucë. Mesa duket këto këpucë i pëlqejnë vërtet shumë Bleonës. bl1_1461092439-5328123

bl4_1461092438-2530817