Emina Çunmulaj është një nga modelet më të famshme shqiptare dhe njëkohësisht mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo gjithmonë ndan postime të ndryshme për publikun nga jeta e saj private, shkruan Kosovarja.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj, me një buzëqeshje mjaft të ëmbël ku shkruan “Her smile has my heart”.