Këngëtarja e famshme shqiptare, Xhensila Myrtezaj ditët që lamë pas publikoi këngën e saj të titulluar ‘Sekreti Im’ në bashkëpunim me këngëtarin dhe kompozitorin Pirro Çako.

Pas suksesit të madh që pati kjo këngë edhe videoklipit i’u kushtua një vëmendje e veçantë, ku shihet Xhensila me pamje tërheqëse e plot stil.

Në sy të publikut ranë edhe një palë taka të markës ‘Yves Saint Laurent’ të cilat i kanë kushtuar këngëtares jo më pak së 1200 dollarë.

Xhensila përveç zërit që ka, njihet edhe për bukurinë dhe linjat trupore./Indeksonline/