Learta Jakupi, e njohur si reja e Shyhretes, vitet e fundit radhitet ndër personazhet më të gjendur në kronikën rozë, shkruan “Kosovarja”.

Gazetarët shpesh merren me Learten dhe postimet e saj të kohë pas kohshme në rrjete sociale.

Learta, që është edhe soprano, shpesh bënë dedikime për më të dashurit e saj. Dihet që Learta ka një lidhje shumë të afërt me babin e saj. Gjithë dashurinë për të atin e shprehi edhe përmes një postimi gjithë fjalë të bukura të bërë para ca ditësh me rastin e ditëlindjes së babait, shkruan “Kosovarja”.

Learta ka thënë fjalët më të bukura e më të ndjeshme për të atin.

Lexoni më poshtë./Kosovarja/