Është një prej fytyrave më të dashura të ekranit dhe një nga prezantueset më të suksesshme shqiptare.

Bëhet fjalë për Liberta Spahiun e cila edhe në imazhin e publikuar së fundi është shfaqur elegante dhe atraktive, shkruan Indeksonline.

Në një fustan të shkurt moderatorja e njohur ka ekspozuar këmbët seksi dhe format impresive.

Në këtë postim Liberta poashtu ka treguar se emisioni ‘Prive’ ka mbushur 10 vite.