Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tash e sa ditë po pushojnë në Kaliforni.
Çifti nuk i kanë kursyer aspak imazhet në rrjete sociale, përmes të cilave tregojnë se po kalojnë për mrekulli.

Në një video, Marina pranoi një koment nga motra e saj Luana, e cila e ‘kritikoi’ atë për postimin e shumë imazheve.

“Nuk mendon se e ke tepru pak tani?”, ka shkruar Luana.

Kujtojmë që Marina prej kohësh nuk është parë aktive me ndonjë projekt televiziv.