Luana Vjollca ka pohuar sot se në fund të prillit do të dalë kënga e saj e re.

“Meqë keni rënë qetësi këto kohë dhe nuk po merreni më me mua, në fund të prillit del kënga e re”, ka pohuar ajo me shaka për të gjithë ata që e kritikojnë.

Thuhet se edhe këtë këngë do ta punojë Getoar Selimi, reperi dhe i dashuri i motrës së saj, Marinës.