Manekenia serbe Alisa Menkovic sërish është në dashuri me Berat Gjimshitin, futbollistin e Kombëtares shqiptare, shkruajnë mediat serbe.

 

Pas një vit e gjysmë pushimi, ata dy kanë ripërtrirë lidhjen mes tyre, e cila kishte përfunduar për shkak të mosmarrëveshjeve.

Berati dhe Alisa pushimet e vitit të ri i kaluan në Dubai, ku po kalojnë momente të mira në një prej hoteleve më të shtrenjta në Emiarate.

 

Kujtojmë se, Berati dhe Alisa janë njohur në Zvicër.
“Rrjetet sociale ndonjëherë dinë ti japin ndonjë konotacion tjetër disa gjërave. Unë dhe Berati kemi mbetur miqë të mëdhenj dhe kështu do të jemi”, deklaroi Alisa Menkovic për Kurir.