Emri i saj qarkullon çdo ditë në shtypin rozë.
Arta Elezaj, e njohu me rolin e “Xhakartës” tashmë po gëzon një famë të konsiderueshme falë fizikut të saj, shkruan Kosovarja.
Ajo në Instagram tashmë numëron rreth 80 mijë ndjekës, aty ku mahnitë me paraqitjet e saja seksi nga pushimet verore. Me imazhin e fundit, Arta edhe një herë na dëshmon se sa joshëse është ajo, si dhe tregon edhe stilin e saj unik që ka.

E veshur me fustan të shkurtë vezullues, ajo ekspozon këmbët e gjata si dhe të pasmet bombastike që ajo zotëron. /Kosovarja/