Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili fatkeqsisht rritet me prindërit e ndarë.

Sidoqoftë, Majlinda vazhdon të shfaqet shumë e lumtur, ku bën pastime të ndryshme në rrjetet socaile.

Majlinda po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot ka publikuar një video duke u bërë gati për të shkuar në punë.

E veshur me rollkë të kuqe dhe me pallto, Majlinda shfaqet një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/