Këngetarja e mirënjohur Mimoza Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara ne mbrëmjet muzikore.

Ajo përpos zërit mbreslënës që ka, posedon edhe një bukuri të cilën çdo vajz do ëndërronte të jetë si ajo.

Se fundmi gjatë një publikimi të saj në Instagram ajo paraqitet e tëra në të zeza dhe ka të vendosura syre që po e bëjnë të duket mëse e bukur.

Këngëtarja nuk e ka ndërmend të plaket, përkundrazi sa vjen e zbukurohet.