Ajo e ka për profesion që të reklamoj trupin dhe gjësendet e ndryshme. Por, nuk priton që edhe në jetën private të zhvishet, madje që disa poza ti publikoj në rrjetet sociale.
Bëhet fjala për Adrola Dushin, Miss Univers Albania 2012, e cila së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram ku shihet pothuajse lakuriq.

Ajo duket se gjendet në një saunë së bashku me mikeshat e saj, të cilat duken në humor të mirë teksa pozojnë në bikini dhe reçipeta.
Kujtojmë se Dushi ka triumfuar tre vite më parë në garën e më të bukurës së Shqipërisë, ndërsa ka marrë pjesë në shumë vente të bukurisë në botë.