ajmi se Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame Sulejman Rexhepi ka festuar së bashku me Mihrije Brahen dhe Naim Abazin u bë mjaftë viral nëpër portale dhe rrjete sociale.

Por sic duket këngëtari Naim Abazi përmes një postimi në rrjetin social Facebook, e ka arsyetuar këtë festim duke treguar se përse po festonin së bashku me kreun e BFI-së .

PaCensurë ua sjell fotografinë nga postimi i plotë i Naimit ne Facebook :

Loading...