Rashel Kolaneci e ka publikuar një foto ku duket seksi por dikush prej ndjekësve e ka ‘goditur’ me koment.

Zeshkania seksi, Rashel Kolaneci e ka pranuar së fundmi një kritikë të ashpër nga një ndjekës i saj, shkruan lajmi.net.

Pranë një fotografie ku ajo duket tejet seksi dikush e ka akuzuar për fotoshop, mirëpo kjo nuk e ka penguar aspak Rashelin e cila i ka kthyer menjëherë përgjigjen me shaka.

Ndryshe Rashel njihet për fotografitë e shumta që publikon në rrjete sociale, sidomos Instagram dhe në pothuajse secilën duket tejet seksi.