Një person ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit të rëndë trafiku në Gjilan.

Këtë e ka konfirmuar për klankosova.tv, kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri.

Veç viktimës dhe të lënduarve, nga ky aksident janë përfshirë 20 vetura ka shtuar Haziri, njofton Klan Kosova.