Olti Curri i ka thënë disa fjalë për Dafina Zeqirin dhe i ka habitur të gjithë.

Olti Curri njihet për kritikat e shumta në adresë jo vetëm të personazheve publikë, por edhe fenomeneve të ndryshme sociale.

Por për Dafina Zeqirin nuk ka fjalë të këqija, madje nëpërmjet një Instastory ku edhe ia ka shpërdarë këngën ka thënë fjalë të mëdha për të.

Kjo si duket i ka pëlqyer këngëtares e cila më pas e ka shpërndarë postimin e tij në Instagramin e saj.

Më poshtë ua sjellim foton ku mund ta shihni komentin e Oltit për Dafinën.