Një video me kolegët repistë, duke dredhur hashash, apo super e nxehtë buzë detit dhe të gjithë sytë janë tek ajo.

Bëhet fjalë për modelen e njohur Oriola Marashi.Kjo e fundit është rikthyer në rrjetet sociale me një mesazh për të gjithë ata që vendosin në mëdyshje suksesin e saj. Oriola shfaqet e veshur me një fustan të zi, tejet sensuale buzë detit.