Aktorja e mirënjohur Fiona Gllavica e njohur si Pajtesa në serialin Cka ka shpija, ditëve ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj.

Në një set fotografik të realizuar ajo paraqitet më e bukur se kurrë më parë.

Në këto fotografi Fionën e shoqëron qeni i saj Rio, të cilin e poston shumë shpesh dhe tregohet më se e kujdesshme për të.

Nëse ndjenja e një përralle realizohet përmes shikimit atëhere fotot e saj ju japin këtë mundësi./ORAinfo/